Naše provozovny

Sběrna Aš

Adresa: Mokřiny - u uhelných skladů, 352 01 Aš
Telefon: +420 773 797 026
E-mail: as@pmmetal.cz

IČZ CZK00170

Provozní doba:

Po-Ne 8:00-18:00


Sběrna Česká Lípa

Adresa: U obecního lesa 3295, 470 01 Česká Lípa
Telefon: +420 725 178 056
E-mail: lipa@pmmetal.cz

IČZ CZL00001

Provozní doba:

Po-Ne 8:00-17:00


Sběrna Hranice

Adresa: Vrchlického 573, 753 01 HRANICE
Telefon: +420 581 601 094
Email: provoz.hranice@pmmetal.cz

IČZ CZM00630

Provozní doba:

Po, Út, Čt, Pá 8:00 – 16:00
St 8:00 – 17:00
So 8:00 – 12:00


Sběrna Jablonec nad Nisou

Adresa: Belgická ul., 466 01 Jablonec nad Nisou
Telefon: +420 602 348 507
E-mail: jablonec@pmmetal.cz

IČZ CZL00280

Provozní doba:

Po-Ne 8:00-18:00


Sběrna Jihlava

Adresa: Mostecká 47 - areál uhelných skladů, 586 01 Jihlava
Telefon: +420 774 427 478
Email: jihlava@pmmetal.cz

IČZ CZJ00029

Provozní doba:

Po - Pá 07:00 -17:00

So 8:00 - 12:00


Sběrna Karlovy Vary

Adresa: Dvory, 360 01 Karlovy Vary
Telefon: +420 724 502 417
E-mail: vary@pmmetal.cz

IČZ CZK00111

Provozní doba:

Po-Ne 8:00-17:00


Sběrna Liberec

Adresa: U Stadionu, 460 07 Liberec
Telefon: +420 724 238 816
E-mail: liberec@pmmetal.cz

IČZ CZL00993

Provozní doba:

Po-Ne 8:00 - 18:00


Sběrna Lipník

Adresa: U Nádraží 488, 751 31 LIPNÍK
Telefon: +420 581 771 052

Email: provoz.lipnik@pmmetal.cz

IČZ CZM00382

Provozní doba:

Po – Pá 7:00 – 15:30, polední přestávka: 11:30 – 12:00
So 8:00 – 12:00

Ve dnech 25.9. a 27.9.2021 bude sběrna Lipník uzavřena.


Sběrna Mníšek p. Brdy

„sídlo společnosti"

Adresa: Pražská 1638, 252 10 MNÍŠEK POD BRDY - areál ÚVR/Purum Kraft
Telefon: 318 592 326, 724 008 488

Email: adam@pmmetal.cz

Odpovědný vedoucí: Adam Svoboda

IČZ CZS01197

Provozní doba:

Po – Pá 7:00 – 15:00


Sběrna Písek

Adresa: Samoty 2124, Písek
(Areál Silva - za masokombinátem)
Telefon: +420 608 244 671

Email: pisek@pmmetal.cz

IČZ CZC00844

Provozní doba:

Po – Pá 8:00 – 17:00
So 8:00 – 14:00

Sběrna Písek bude dne 27.9.2021 uzavřena! Děkujeme za pochopení.


Sběrna Přerov

Adresa: Velká Dlážka 1984, 750 02 PŘEROV
Telefon: +420 602 526 243, +420 602 553 722

Email: j.gutwald@pmmetal.cz

Odpovědný vedoucí: Jan Gutwald

IČZ CZM00383

Provozní doba:

Po – Pá 7:00 – 15:30


Sběrna Sokolov

Adresa: Areál Bohemky, 356 01 Sokolov
Telefon: +420 602 352 148
E-mail: sokolov@pmmetal.cz

IČZ CZK00113

Provozní doba:

Po-Pá 8:00 - 16:00

So 8:00 - 12:00


Sběrna Ústí nad Labem

Adresa: Jateční ul., 400 01 Ústí nad Labem
Telefon: +420 773 789 701
E-mail: usti@pmmetal.cz

IČZ CZU00570

Provozní doba:

Po-Pá 8:00-16:30

So 8:00-15:00